ایران ـ تهران
شنبه تا پنج شنبه / 17-8
info@tsbsms.com

مرکز نوآوری

در تمام صنعت ما یک شبکه گسترده سرمایه گذار و فن آوری در کانادا و آمریکای شمالی با سایر نقاط جهان ایجاد کرده ایم که به شما امکان می دهد فن آوری های مورد نیاز خود را شناسایی کرده و آنها را در مکان مورد نظر خود پیاده سازی کنید. این گروه همچنین می تواند به شما کمک کند تا مشتریان خود را به راحتی در کشورهای دیگر شناسایی کنید و از صادرات فناوری بهره مند شوید.

امروزه با گسترش علم در زندگی روزمره ، دستاوردهای مخترعین و نخبگان ارزشمند و اقتصادی شده اند. در دنیای امروز ، بر خلاف گذشته که مردم فکر نمی کردند از ایده ها و اختراعات خود پول در بیاورند ، امروز مخترعین به فروش و تجاری کردن اختراعات خود روی آورده اند. گروه تمام صنعت سابقه تجاری موفق و فروش ۴۰ اختراع در سراسر جهان و کانادا را دارد.

مالکیت معنوی یا حق ثبت اختراع به حقی گفته می شود که به صاحب یا صاحبان حق استفاده از اختراع خود می دهد و دارای ارزش اقتصادی و همچنین قابلیت انتقال بین المللی است.
حقوق مالکیت معنوی مبتنی بر حمایت از حقوق اساسی مخترع است و ایجاد یک محیط امن برای مبتکران و صنعتگران. حفظ اختراعات جز با ثبت بین المللی آنها امکان پذیر نیست.

ثبت اختراعات جهانی ، دستاوردهای فردی و شرکتی را حفظ کرده و ارزش افزوده بسیاری را برای صاحبان آن در آینده ایجاد خواهد کرد. فروش یا تجاری سازی اختراعات بین المللی یکی از پر سود ترین مشاغل مالکیت معنوی (IP) است. یکی از اصلی ترین فعالیت های گروه ما تبدیل ایده های خام و مقالات علمی شما به حق ثبت اختراع است. شما ممکن است یک ایده بسیار خام داشته باشید که توانایی تولید درآمد و ثبت اختراع را دارد. تمام صنعت می تواند به شما در تبدیل این ایده ها و مقالات به حق ثبت اختراع کمک کند.

برای دستیابی به موفقیت ، تحقیق و توسعه ، تجاری سازی ، معرفی بازار و غیره ، صاحبان اختراعات و ایده ها نیاز به جذب سرمایه گذار دارند. معمولاً پیدا کردن یک سرمایه گذار برای این کار بسیار دشوار است. تیم تمام صنعت با داشتن تجربه کافی در این نقش و روابط گسترده در اروپا ، ایالات متحده ، کانادا و در سرتاسر جهان می تواند به شما در افزایش سرمایه ، امور مالی و سرمایه گذاری برای گسترش ، حفظ و تجاری کردن اختراعات و ایده های خود کمک کند.

با ما تماس بگیرید